HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Dem Metal'i Tanıyın

2009 yılında kurulan DEM METAL İMALAT, sektörde kendine sağlam bir konum edinerek, rafinerilerden petrokimya tesislerine, enerji nakil hatlarından rüzgar ve güneş enerji santrallerine, vanalardan basınçlı kap ve kazanlara, havalimanı inşaatlarından köprü ve otoyol inşaatlarına kadar geniş bir yelpazede sektörel faaliyet göstermektedir. Bağlantı elemanlarındaki pul ve rondela ihtiyaçlarına getirdiği çözümlerle, Türkiye’nin çeşitli stratejik projelerinde önemli bir yer almaktadır.

Osmangazi ve Çanakkale Köprüsü gibi mega ulaşım projelerine sunduğu hizmetle, Türkiye Yeka Rüzgar Enerji Santrali ve Yeka Güneş Enerji Santrali projelerinin merkezinde olan firmamız, Türkiye’nin enerji ve ulaşım ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. Enerji ve petrokimya sektöründeki dev rafineri şirketlerine sunduğu ürünlerle Türkiye’nin enerji güvenliğine katkı sağlamıştır.

Firmamız, bağlantı elemanları sektöründe 35 yılı aşkın bir süredir deneyime sahip yönetim ve üretim kadrosuyla birlikte ISO-9001:2015, IATF 16949:2016, ISO 45001:2018, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015 ve CE uygunluk beyanı gibi önemli kalite standartlarıyla hizmet ve ürün kalitesini güvence altına almıştır.

Firmamız, uluslararası standartlara uygun rondela/pul imalatının yanı sıra müşterilerin taleplerine göre özel ölçü ve kalitelerde her türlü rondela/pul üretimi gerçekleştirmektedir.

Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kalite standartlarımızı yükseltiyor, sektöre yenilikçi çözümler sunuyor ve müşteri geri bildirimlerine önem veriyoruz.

Zamanın değerini biliyor ve söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında teslim ediyoruz.

Vizyonumuz

Rondela/pul imalatında müşterilerimizle uzun vadeli, güvene dayalı sağlam ilişkiler kurarak sektörel pazarda öncü konumda yer almak.

Misyonumuz

Kaynaktan üretime, üretimden teslimata, teslimattan sipariş sonrası desteğe kadar uzanan değer zincirimizi müşteri memnuniyetini sağlayarak geliştirmek ve sektörel pazarda güvenilir çözüm ortağı olmak.

Neyi Hedefliyoruz

Rekabetçi Endüstrinin
En İddialısı

Dem Metal olarak, her geçen gün müşterilerimizin dinamiklerine ayak uydurarak ve onların çıkarlarına paralel; daha iyi hizmet vermek ve istikrarlı büyümemizi korumak üzerine adımlar atmaktayız.

Daima daha iyi olma ilkemiz doğrultusunda üretim yelpazemizi istenen amaç için uyarlanabilecek, özel ölçülü rondelalarla genişlettik. Standart pul imalatının yanı sıra en iyisi olacağımız iddiasını özel pul imalatıyla güçlendirdik.

Neden Biz

Dem Metal Sizlere
Neler Sunuyor

Bölgemizin tek temsilcisi olmakla yetinmeyip sunduğumuz kaliteyle tüm endüstride hep bir adım önde olmayı hedefledik. İşte bizi hep öne taşıyan özelliklerimizden bazıları:

Size Özel İmalat

Müşteri beklentilerini karşılamak ve özel taleplere cevap vermek amacıyla standart pul imalatımızı, teknik resim garantili özel pul imalat hizmetimizle daha da genişlettik.

Müşteri Memnuniyeti

Tamamen şeffaflık, ve yüksek iş etiği üzerine kurulu; güçlü iletişim kabiliyeti olan kadromuz ve size sunduğumuz hizmet kalitesiyle memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

Profesyonel Kadro

Size en iyisini sunmak için pul imalatı, kalite kontrol, süreç yönetimi ve daha birçok alanda deneyimli ve nitelikli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Yüksek Üretim Kapasitesi

Yüksek üretim kapasitemizle, sınırları aşarak hem yurt içinde hem de yurtdışında hizmet sunuyoruz.

Teklif Alın

Görüşleriniz, önerileriniz, sorularınız ya da görüş almak için lütfen formu doldurun.
Ağırlık Hesabı İçin Değerleri Giriniz

Ağırlık:

Yoğunluk Tablosu

g/cm³ cinsiden yoğunluk tablosu

  • Karbon Çeliği: 7.85
  • St. Çelik: 8.1
  • St. Çelik: 7.95
  • St. Çelik: 7.7
  • Titanyum Alaşım: 4.5
  • Alüminyum Alaşım: 2.8
  • Bakır: 8.89

Bize Katılın

İş başvurunuzu tamamlamak için lütfen yandaki formu doldurun.